Project news
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 36 common:people_all_forms

Під час перебування у громадських місцях, проведення масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ

Date: 28 серпня 2020 о 13:35

 Веренчанський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  імені Ірини Вільде Веренчанської сільської ради Заставнівського району Чернівецької області

ЗАТВЕРДЖЕНО

  Наказ директора Веренчанського опорного закладу загальної середньої освіти  І-ІІІ ступенів  імені Ірини

  Вільде

  від «____» ________ 20___ року №_____

  Директор  Веренчанського опорного 

  закладу________  ЮРІЙ КРИВАК

  «____» ________ 20___ року

ІНСТРУКЦІЯ З БЕЗПЕКИ №____

для  учнів під час перебування у громадських місцях,

проведення масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ 

1. Загальні положення.

1.1. Інструкцію розроблено відповідно до Положення про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу, затвердженого Наказом Міністерства освіти і науки України від 01.08.2001 № 563 (із змінами та доповненнями).

1.2. Всі учасники навчально-виховного процесу повинні знати правила надання першої (долікарської) допомоги при характерних ушкодженнях.

2. Вимоги безпеки перед організацією  перебування у громадських місцях, проведенні масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ.

2.1. Перед проведенням масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ визначити дату, час, місце проведення, схему маршруту добирання до зазначеної установи або закладу.

2.2. Повторити правила дорожнього руху та правила поведінки в громадському транспорті, громадських місцях.

2.3. Повторити правила безпеки життєдіяльності та план евакуації у разі надзвичайної ситуації під час проведення масових заходів з учнями на базі інших установ та закладів.

3. Вимоги безпеки під час перебування у громадських місцях, проведенні масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ.

3.1. Слід прибути за 15 хв до початку заходу і повідомити вихователя чи наставника класу про свою присутність. Якщо з якоїсь причини ви не можете бути на заході, потрібно завчасно попередити телефонним зв’язком причину своєї відсутності.

3.2. Під час проведення масових заходів в інших установах слід ознайомитися з запасними виходами, через які можна здійснити евакуацію у разі аварійної ситуації, а також із загальним планом евакуації з установи.

3.3. Під час проведення масових заходів в інших установах та закладах потрібно перебувати в зазначеному вихователем або наставником класу місці, пересуватися приміщенням, територією без дозволу вихователя, наставника класу заборонено.

3.4. Під час проведення масових заходів слід поводитися чинно, пристойно, не кричати. Уважно слухати промовців. Якщо проводяться розважальні конкурси або вікторина з залом, не варто зіскакувати з місця, слід чекати, поки вас запросять. Не кричати, не свистіти, не бігати, не стрибати, не створювати травмонебезпечних ситуацій.

3.5. Після завершення масового заходу залишити своє місце і вийти з приміщення тільки за вказівкою вихователя або наставника класу.

3.6. Заборонено вибігати, штовхатися під час виходу з приміщення, у якому відбувався захід, створювати травмонебезпечні ситуації.

3.7. Категорично заборонено словами, діями чи агресивною поведінкою під час заходу провокувати інших учасників, це може призвести до бійки, правопорушень.

3.8. Чітко виконувати вказівки та розпорядження вихователя, наставника класу. Без його дозволу не можна заходити або виходити з приміщення, території, на якій відбувається захід.

3.9. Не вступати в контакт із незнайомими людьми, у жодному разі не передавати їм свої речі (особливо цінні – телефон, прикраси тощо), навіть якщо вони назвалися представниками міліції, для запобігання скоєння насильства над дітьми або злочину.

3.10. Не заходити по одному на територію, на якій відбувається захід, або в приміщенні установи до вузьких, затемнених проходів, кутків чи туалетних кімнат, гардеробу тощо для уникнення вчинення протиправних дій, насильства над дітьми.

3.11. Бути постійно в полі зору вихователя, наставника класу, уникати натовпу, обходити його. Якщо ви потрапили в натовп, у жодному разі не йдіть проти нього. Пам’ятайте, що найбільша давка буває біля дверей, перед сценою, біля арени тощо. Не наближатися до вітрин, стін, скляних дверей, до яких вас можуть притиснути. Якщо натовп вас захопив – не чинити йому опору. Глибоко вдихнути, зігнути руки в ліктях і підняти їх, щоб захистити грудну клітину. Не тримати руки в кишенях, не чіплятися ні за що руками – так можна зламати руку. Якщо є можливість, застібнути одяг. Високі підбори, розв’язаний шнурок можуть вартувати життя. Слід викинути сумку, парасольку тощо. Якщо у вас щось упало, у жодному разі не намагатися підняти – життя дорожче. Головне завдання в натовпі – не впасти. Якщо вас збили з ніг, спробуйте згорнутися клубком і захистити голову руками, прикриваючи потилицю. При будь-якій можливості треба спробувати встати.

При русі в суцільному натовпі не напирати на тих, хто йде попереду – бажання прискорити рух зазвичай завершується пробкою. Якщо на заході ви побачили багато п’яних або збуджених глядачів – вийдіть до завершення видовища або коли вже всі розійдуться, щоб уникнути правопорушень, небезпечних травм.

3.12. Під час заходу слід дотримуватися правил пожежної безпеки: не можна брати участь у масовому заході дітям, одягненим в одяг із легкозаймистих матеріалів, не просочених вогнезахисною сумішшю; категорично заборонено брати з собою на захід вогненебезпечні предмети, що можуть спричинити пожежу (запальнички, сірники, петарди, бенгальські вогні, феєрверки, легкозаймисті речовини, вогнезаймисту рідину тощо), під час заходу не наближатися до електроприладів, музичної апаратури, які живляться електрострумом. Уразі виявлення обірваних проводів, неізольованої проводки, іскріння проводки, слід негайно повідомити вихователя, наставника класу, чергових заходу.

4. Вимоги безпеки після  перебування у громадських місцях, проведенні масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ.

4.1. Повідомити вихователя або наставника класу, якщо ви залишаєте захід.

4.2. Якщо захід завершується пізно, або на світанку (випускний вечір, новорічна дискотека), обов’язкова наявність батьків, які вас зустрінуть.

4.3. Після добирання додому слід обов’язково зателефонувати вихователю або наставнику класу й повідомити, що з вами все гаразд.

5. Вимоги безпеки життєдіяльності учнів в аварійних ситуаціях, у громадських місцях, проведенні масових заходів на базі інших навчальних закладів та установ.

5.1. У разі виникнення аварійної ситуації слід негайно повідомити вихователя або наставника класу.

5.2. Чітко виконувати вказівки вихователя або наставника класу, не панікувати, не метушитися; нікуди не йти від керівника, бути поблизу.

5.3. Якщо непередбачувана ситуація виходить з-під контролю до, слід терміново зв’язатися зі службами екстреної допомоги або рідними за мобільним зв’язком.

Пам’ятайте номери телефонів:

101 – пожежна охорона;

102 – міліція;

103 – швидка медична допомога;

Телефонуючи спеціалістам, потрібно повідомити адресу закладу, у якому відбувається захід, коротко описати ситуацію, назвати своє прізвище й номер телефону.

Інструкцію розробив

заступник директора                       _______________                                   

УЗГОДЖЕНО:

Інженер з охорони праці                 ______________                                      

Заступник директора                       _______________                                   

Голова профкому                              _______________                                  

Comments:
Only authorized users can leave comments.