Project news
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Voting
Як Вам новий сайт?
Total 36 common:people_all_forms

Звіт про діяльність Веренчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів за 2020/2021 н.р.

Date: 24 червня 2020 о 18:47, Refreshed 2 серпня 2021 о 19:41

Відомість про результативність роботи закладу

 у 2020-2021  н.р.

         У відповідності до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту»,   Національної доктрини розвитку освіти, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, статуту закладу педагогічний колектив протягом 2020-2021  навчального року вирішував питання поглиблення та оновлення змісту, форм і методів навчання, працюючи над розв’язанням єдиної методичної проблеми  “ Формування навчально- пізнавальних та виховних комтентностей учнів  через створення єдиного освітнього простору»”. 

     Педагогічний колектив створював умови для формування творчого педагогічного середовища в контексті реалізації науково-методичної проблемної теми  . Згідно з програмою, учителі закладу, практично досліджуючи проблему, удосконалюючи педагогічну майстерність, організацію навчального процесу,  метою якого є узагальнення напрацювань педагогічного колективу щодо використання педагогічних технологій, спрямованих на вдосконалення освітнього процесу, розв’язання проблеми підвищення пізнавального інтересу учнів, розвитку їхньої особистості, творчості, саморозвитку, самопізнання і самореалізації.

      Під час роботи над методичною темою на підсумковому етапі ми усвідомили потребу і формували навички аналізувати конкретну ситуацію, орієнтуватися на учня і виробляти науково обгрунтований підхід до прийняття власного педагогічного рішення. Було вироблено ряд рекомендацій, використано їх у педагогічній практиці учителів, класних керівників, оптимальні результати  передового педагогічного досвіду  учителів закладу впроваджено в практику роботи закладу.

     Протягом року вчителі Веренчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде підвищували свій фаховий рівень шляхом проходження курсової перепідготовки при  згідно плану – графіка, участі в дистанційних вебінарах, онлайн-навчаннях  тощо. 

Головні зусилля адміністрації, методичної служби закладу були направлені на   практичне втілення елементів сучасних педагогічних технологій у роботу педагогів,  допомогу педагогічним  працівникам,  особливо молодим спеціалістам, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні морально-психологічного  клімату, який  сприяв би пошуку  кращих технологій  педагогічної праці, ефективній апробації і  втіленню інновацій, узагальненню напрацювань колективу, методичних об’єднань, окремих педагогів.

       Протягом згаданого періоду дирекція закладу  та педагогічний колектив проводили цілий ряд заходів, спрямованих на реалізацію Закону України “Про загальну середню освіту”. Дані заходи передбачали організацію обліку дітей віком 5-18 років у мікрорайоні школи та охоплення їх навчанням , створення умов для систематичного відвідування учнями школи, забезпечення учнів харчуванням, забезпечення учнів підручниками, розподіл класів по класних кімнатах, призначення класних керівників та керівників методичних об’єднань. Значну увагу було приділено організації роботи з розвитку здібностей і талантів учнів. З цією метою проводились предметні тижні, шкільні олімпіади, різноманітні конкурси, вікторини.

    Протягом року  на контролі перебували такі питання, як вивчення та виконання всіма працівниками та учнями санітарних правил та правил із техніки безпеки, пожежної безпеки, санітарії та гігієни. На постійному контролі в дирекції закладу перебували питання внутрішньо-шкільного  життя навчального закладу,  організація контролю за виконанням урядових рішень у галузі освіти, наказів та розпоряджень Міністерства освіти та науки України, власних наказів та річного плану роботи закладу.

    У 2021-2021 навчальному році педагогічний колектив Веренчанського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде працював над розв’язанням завдань, поставлених у річному плані. Викладання навчальних предметів здійснювалося у відповідності до освітньої програми закладу на 2020-2021 навчальний рік, чинних програм Міністерства освіти і науки України.  Заступником директора школи з навчально-виховної  роботи Кравчук Н.В.  здійснювався аналіз виконання навчальних програм , вивчалася система роботи вчителів, зокрема тих, які підлягали черговій атестації, контроль за веденням класних журналів та чинної шкільної документації.

    Веренчанський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде надає освітні послуги  424 учням за такими освітніми програмами:

для 1- 3 х класів згідно Типової освітньої програми для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти розробленої відповідно до Закону України «Про освіту», Державного стандарту початкової освіти затвердженою  постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2018 р. № 87 (Типова освітня програма, розроблена під керівництвом Савченко О.Я.) Держстандарт початкової освіти 2018 р.), затвердженими наказом МОНУ від 08.10.2019 №1272, затвердженими наказом МОНУ від 08.10.2019 №1273;

     для 4 класів -Типової освітньої програми початкової освіти , затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від  20.04.2018 № 407.

     для 5-9-х класів –Типової освітньої програми базової середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від  20.04.2018

№ 405.

для 10-11 класів – Типової освітньої програми профільної середньої освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України від 20.04.2018

№ 408.

Освітня програма створює передумови для здобуття повноцінної освіти з урахуванням вимог та потреб особистості. Цьому сприяє виділення у змісті освіти двох складових: інваріантної та варіативної.

Інваріантна складова  забезпечує повноцінність загальної середньої освіти, враховує соціально-необхідний для кожного учня обсяг і рівень знань, умінь і навичок.

 Варіативна складова (таблиця додається) складена на основі методичних рекомендацій про формування регіонального компонента варіативної складової навчальних планів та з урахуванням індивідуальних освітніх потреб учнів.

    Предмети за вибором  визначено в межах гранично допустимого навчального навантаження  з урахуванням потреб та інтересів учнів і побажань батьків, можливостей навчального закладу щодо навчально-методичного та кадрового забезпечення.

Освітня програма складено по рівнях освіти.

І. Початкова школа.

     Додаткові години на предмети варіативної складової, курси за вибором, індивідуальні та групові заняття розподілено  згідно методичних рекомендацій щодо використання варіативної складової робочих навчальних планів таким чином:

   1 клас – 1 години (1 год.-індивідуальні заняття)

   2 клас – 2  години (1год.-християнська етика;1 год.- індивідуальні заняття);

   3клас – 2  години ( 1год.-християнська етика; 1 год.- індивідуальні заняття);

   4 клас -  2 години (1год.-християнська етика; 1 год.- індивідуальні заняття);

11 – філологічний напрям, профіль української філології

10-А -історичний профіль

10 –Б– філологічний напрям, профіль української філології

9-А -  підсилення історії

9-Б – підсилення української мови

8-А – підсилення української мови

8-Б – підсилення історії

У варіативній частині плану передбачено додаткові години на вивчення предметів інваріативної складової, факультативів з метою розширення знань з даного предмету

Школа І ступеня

Християнська етика 1год -    4-А, 4-Б

Індивідуальне заняття – 1год. – 1-А,1-Б, 2-А, 2-Б, 3-А, 3-Б, 4-А, 4-Б

Школа ІІ ступеня (5-9 класи)

Додаткові години (для підсилення)

Навчальний

Предмет

клас

Кількість годин

5

6

7-А,

7-Б

Українська мова

0.5

0.5

1

1

Рідний край (курс за вибором)

1

математика              

1

1

соціально-психологічний курс за вибором(Тема «Торгівля людьми)

0.5

Українознавство

0.5

0.5

Християнська етика

0.5

0.5

0.5(факультатив)

Біологія

0.5

0.5

0.5

Географія

0.5

Англійська мова

1

8-9 класи

Додаткові години (для підсилення)

Навчальний

Предмет

клас

Кількість годин

8-А

8-Б

9-А

9-Б

Українська мова

2

2

Історія

2

2

Індивідуальні заняття, факультативи

Християнська етика

1

Школа ІІІ ступеня ( 10 клас)

( філологічний профіль, історичний профіль)

Класи

10-б

10-а

Профільні  предмет

4

Українська мова

4

Історія України ,всесвітня історія

3+3

Базові предмети

2

1.5

Українська література

1

Українська мова

0.5

Математика

1

1

Географія

Індивідуальні заняття

5

4

Географія

1

1

математика

1

1

Біологія

1

1

Історія

1

Українознавство

1

1

Школа ІІІ ступеня

                                                       11 клас

Класи

10

Профільні  предмет

4

Українська мова

4

Базові предмети

2

Математика

1

Українська література

1

Історія україни

0.5

Географія

0.5

Індивідуальні заняття

3

Географія

0.5

Біологія

1

Історія

1

Християнська етика

0.5

  Профільне навчання у школі ІІІ ступеня:

10, 11 класи  – філологічний профіль, українська мова.

  Інклюзивні класи: 3-А, 3-Б  класи.

  Індивідуальне навчання  3-Б клас.

  Екстернатна форма навчання 11клас

Кількість письмових та усних контрольних робіт відповідала вимогам наказу МОН України «Про затвердження критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів» та методичним рекомендаціям МОН України щодо вивчення навчальних предметів.
            Матеріал з усіх предметів вивчався послідовно; кількість годин, визначених на кожну тему відповідає календарному плануванню. Відставання у межах 2-3 уроків у зв’язку зі святковими днями.

У  2020-2021 навчальному році у зв`язку з епідеміологічною ситуацією, що склалася в Україні, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19, певні періоди навчання відбувались дистанційно із використанням можливостей Інтернету . Дистанційне навчання учнів здійснювалось  на он-лайн платформах Google Meet, «Google Classroom»,  де створені віртуальні класи, в яких педагоги розміщують публікації (домашнє завдання) та  мають  можливість  оцінити виконану роботу кожного учня. Платформа має свої переваги, так  як батьки також мають можливість переглянути оцінки та проконтролювати виконання завдань. При підготовці уроків, вчителі використовували різноманітні ресурси/

Класні керівники та вчителі-предметники проводили консультування по телефону або ж он-лайн за допомогою соціальних мереж та спеціально створених груп. Отже, злагоджена робота відділу освіти, педагогічних колективів, наполегливість та старанність учнів, контроль та відповідальність з боку батьків - все це забезпечило належне засвоєння учнями навчального матеріалу та  сприяло успішному завершенню навчального року.

В основному, із поставленими дистанційним навчанням завданнями і учні, і вчителі справились задовільно.

      Що стосується успішності, то за наслідками  І семестру 2020-2021н.р. учнів з оцінками  високого рівня було 20% ,

 достатнього – 36% ,

 середнього – 32%,

початкового – 12 .

За наслідками 2020-2021 навчального року в школі учнів з оцінками  високого рівня є 20%, 

достатнього – 36% ,

 середнього –  34%,

початкового – 10%        

Порівняння загальних результатів успішності по школі попереднього і нинішнього років свідчить про ,що  розбіжності практично відсутні.

        За наслідками навчального року  31 випускник 11 класу були звільнені від ДПА та отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту; учні4х, 9х класів були звільнені від проходження ДПА у зв`язку з карантинними обмеженнями; всі 41 випускник 9-х  класів отримали свідоцтва про базову середню освіту

Згідно відомостей результатів ДПА-2021 за освітній рівень повної загальної середньої освіти, проведеної у формі ЗНО-2021 у 2020/2021 навчальному році  із 31 випускника Веренчанського ОЗЗСО І-ІІІ ст. проходили ДПА у формі ЗНО – з української мови – 18 учнів, математики – 17 учнів, історії України – 14 учнів, біології – 5 учнів, географія – 10 учнів, німецька мова – 3 учні.

Навчальний предмет

Середній бал

ДПА

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

1

Українська мова

(18 учнів)

5,6

6

4

3

3

1

1

2

Математика (17 учнів)

3,47

2

4

4

3

1

1

2

3

Історія України

(15 учнів)

6,8

2

1

2

5

4

1

4

Біологія

(5 учнів)

6,4

2

2

1

5

Географія

( 10 учнів)

6,6

3

3

1

2

1

6.

Німецька мова

(3 учні)

5,6

1

2

Разом

5,74

2

4

5

11

11

9

15

8

0

3

0

Аналіз результатів ДПА у формі ЗНО-2021 з української мови за 12-бальною шкалою свідчить, що із 18 учнів -  13 учнів (72,2%) 11-го класу справився з тестами на середньому рівні, 4 учні (22,2%) достатній рівень, 1 учень (5,6) високий рівень.

Аналіз результатів ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з математики за 12-бальною шкалою свідчить, що  із 17 учнів - 10 учнів (58,8%) 11-го класу справився з тестами на початковому рівні,  5 учнів  (29,4%) на середньому рівні, 2 учнів  (11,8%) на достатньому  рівні, високий рівень - 0.

Аналіз результатів ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з історії України за 12-бальною шкалою свідчить, що  із 15 учнів - 5 учнів

(33,3 %) 11-го класу справився з тестами на середньому рівні,  9 учень 

(60 %) на достатньому  рівні, 1 учень  (6,7%) на високому рівні.

Аналіз результатів ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з біології за 12-бальною шкалою свідчить, що  із 5 учнів -  2 учні  (40%) 11-го класу справився з тестами на середньому рівні, 3 учнів  (40%) на достатньому  рівні.

Аналіз результатів ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з географії за 12-бальною шкалою свідчить, що  із 10 учнів - 6 учнів  (60%)  середній рівень, 3 учнів  (30%) достатній  рівень, 1 учень (10 %) високий рівень .

Аналіз результатів ДПА у формі зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови за 12-бальною шкалою свідчить, що  із 3 учнів -  1 учень  (33,3%)  низький рівень, 2 учні (66,7 %) достатній  рівень, високий рівень -0

АНАЛІЗ

результатів ЗНО-2021

Навчальний предмет

Середній бал

ЗНО

Не склав

100-110

111-120

121-130

131-140

141-150

151-160

161-170

171-180

181-190

1

Українська мова та література

(17 учнів)

1

6

3

1

3

2

1

2

Українська мова (1 учень)

1

3

Математика

 (17учнів)

10

2

2

1

1

1

4

Історія України

(15 учнів)

3

1

2

2

6

1

5

Біологія

(5 учнів)

2

1

1

1

6

Географія

(10 учнів)

1

1

1

1

3

1

1

1

7

Німецька мова

(3 учнів)

1

1

1

8

Фізика

(1 учень)

1

разом

16

11

  10

5

9

12

3

1

1

1

    

   Найвищі  бали ЗНО (більше 150) – з  історії України, біології, географії

Не всі випускники змогли подолати прохідний бар’єр.

     Найгірший  рівень знань учні показали з математики-59 % не подолали поріг.

Протягом начального року вся нова інформація, що стосувалася зовнішнього незалежного оцінювання, з якою могли ознайомитись учні, батьки та вчителі, розміщувалась на стенді «Державна підсумкова атестація та ЗНО» та у Viber-групі «Локальна робоча група ЗНО-2021»

   Згідно наказу Департаменту освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації від 05.03.2021  №59 « Про підготовку випускників закладів  освіти Чернівецької області  до ЗНО -2021  у мовах організації освітнього  процесу з використанням технологій дистанційного  навчання» , та розпорядження  Веренчанської сільської ради від 15.03.2021 року у Веренчанському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде було організовано наступні заходи:

1. Створено локальну робочу групу та онлайн консультаційний  пункт  з підготовки  до ЗНО -2021 з числа вчителів ,які викладають в 11 класі в складі:

№п/п

ПІБ

Посада

Предмет, який викладає

1

Кривак Ю.В.

Голова групи

2

Кравчук Н.В.

Заступник

3

Гладюк Г.С.

Член групи

Фізика

4

Вакарчук Ю.В.

Член групи

Укр.мова та літ.

5

Цісовська Ю.В.

Член групи

Укр.мова та літ

6

Процюк В.П.

Член групи

Німецька мова

7

Кривак Н.Г.

Член групи

Біологія

8

Васкан М.Г.

Член групи

Географія

9

Музика С.Д.

Член групи

Математика

10

Фалібога Н.М.

Член групи

Історія

2.  Педагоги  брали участь у онлайн- методичних практикумах, навчальних    тренінгових занять у форматі БомбеЗНО з актуальних питань науково-методичного супроводу з  підготовки  до ЗНО- 2021

3. Оформлено інформаційний стенд „ ЗНО-2021” (заступник з НВР Кравчук Н.В.)

4.Вчителі -предметники та заступник з НВР взяли участь у онлайн -науково методичному форум-практикумі «Актуальні питання підготовки та успішної здачі ЗНО-2021»

5. Вчителі української мови та літератури Вакарчук Ю.В., Цісовська М.С. Процюк В.П. взяли  участь в онлайн-інтенсиві для учнів 10-11 класів ЗЗСО щодо написання твору   на письмову  частину ЗНО -2021 з української мови та літератури, німецької мови.

6. 01.04.2021 р. та 02.04.2021 проведені онлайн-студії з питань підготовки до ЗНО-2021 для вчителів (заступник з НВР Кравчук Н.В.)

08.04.2021 року проведено бесіду з випускниками 11 класу з показом презентації про зовнішнє незалежне оцінювання (кл.керівник Гладюк Г.С.)

11.04.2021року проведено батьківські збори випускних класів з показом презентації про зовнішнє незалежне оцінювання (кл.керівник Гладюк Г.С.)

7. Ознайомлено  випускників з Схемами нарахування балів за виконання завдань сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, Критеріями оцінювання завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року, Загальними характеристиками сертифікаційних зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року (вчителі -предметники, кл.керівник Гладюк Г.С.)

8.Було  продовжено роботу учнівської школи вихідного дня з української мови та літератури «Дивослово» для учнів 10-11 кл.

                                                   (Вакарчук Ю.В. Цісовська М.С.-неділя 15.00 год.)

9. Ознайомлено випускників з умовами прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2021 році. (кл.керівник Гладюк Г.С.)

З метою покращення освітнього процесу та підвищення рівня підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання у 2020/2021 навчальному році адміністрацією закладу було виділено  години варіативної складової (індивідуальні заняття) для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання: з української мови, біології,  історії України, математики, географії

 З метою ознайомлення з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, навчитись ефективно розподіляти час, ознайомитись із стандартизованими тестами 4 випускників 11- го класу школи пройшли 10 квітня 2021 року пробне тестування з  математики.

18 учнів із 31 (58%) 11-го класу були зареєстровані у Івано-Франківському регіональному центрі оцінювання якості освіти для проходження основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Аналіз реєстраційних карток ЗНО показав, що учні школи зареєструвалися на 8 предметів для здачі тестування, але кількість учасників з кожного предмета різна: з української мови та літератури - 17 учні (94%), української мови  - 1учень (6%), з математики – 17 учнів (94%), з історії України - 15 учнів (83%), з географії – 10 учні (56%), з біології – 5(28%),з німецької мови-3 учнів (17%), з фізики 1учень(6%)

 За останні п’ять років спостерігається тенденція, що найбільше у відсотковому відношенні учні вибирають для здачі зовнішнього незалежного оцінювання,  українську  мову та літературу, історію України, біологію, географію.

Аналіз результатів ЗНО-2021 з української мови за 200-бальною шкалою свідчить, що  1 (100%) 11-го класу подолав поріг «склав-не склав», набрав в межах 140 балів.

Аналіз результатів ЗНО-2021 з української мови та літератури за 200-бальною шкалою свідчить, що всі 16 учні (92%) 11-го класу подолали поріг «склав-не склав»,  набрали в межах 110-180 балів.,1 учень не подолав поріг.

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики за 200-бальною шкалою свідчить, що із 17 учнів  11-го класу, які проходили тестування, 7 учні (41%) учнів набрали в межах 100-150 балів,  10 учні (59%) 11-го класу не подолали поріг .

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України за 200-бальною шкалою продемонстрував, що із 15 учнів 11-го класу, які проходили тестування, 12 учнів (80%) набрали в межах 100-160 балів. За результатами ЗНО встановлено, що 3 учнів (20%) не набрали достатньо балів та не подолали поріг, встановлений  УЦОЯО.

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з географії за 200-бальною шкалою засвідчив, що з 10 учнів 11-го класу, які проходили тестування, 9 учні (90% ) набрали в межах від 100-190 балів. За результатами ЗНО встановлено, що 1 учень (10%) не набрав достатньо балів та не подолав поріг,  встановлений УЦОЯО.

 Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з біології за 200-бальною шкалою свідчить, що із 5учнів (100%) 11-го класу, які проходили тестування, всі  випускники набрали  в межах 110-160 балів.

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з німецької мови за 200-бальною шкалою свідчить, що  2 учнів (67%) 11-го класу, які проходили тестування, всі  набрали  в межах 110-150 балів,1 учень (33%) не подолав поріг.

Аналіз результатів зовнішнього незалежного оцінювання з фізики за 200-бальною шкалою свідчить, що 1 учень (100%) 11-го класу, який  проходив тестування,  набрав 106 балів.

     Методична робота у закладі в 2020-2021 навчальному році проводилась відповідно до наказу по закладу  «Про організацію методичної роботи з педагогічними кадрами в 2020-2021 навчальному році».

   У змісті методичної роботи з педагогічними кадрами пріоритетними напрямами були впровадження Державних стандартів,  вивчення та запровадження концепції НУШ, інноваційних технологій навчання  і виховання, комп’ютеризації й інформатизації навчально-виховного процесу.

Головною метою методичної роботи в закладі було надання реальної дієвої допомоги педагогічним кадрам у розвитку професійної майстерності, активізація творчого потенціалу кожного вчителя, формування вчителя-дослідника, конкурентоспроможного фахівця з високим рівнем професіоналізму, методичної та загальної культури, впровадження державних стандартів освіти.

          Методичний кабінет працював згідно складеного плану роботи.

 Проведено всі заплановані методичні заходи згідно плану, засідання методичної ради закладу.

Належна  робота  здійснювалась  у напрямку підвищення  фахової майстерності вчителів  у ході курсової підготовки. Згідно графіка було організовано курсову перепідготовку вчителів. План курсової підготовки повністю виконано. Крім того, з 2020 року учителі закладу мали змогу самостійно обирати курси підвищення кваліфікації на різноманітних онлайн платформах, а під час карантину значна частина учителів підвищила кваліфікацію онлайн, про що є відповідні сертифікати. У цьому напрямку плідно працювали учителі: Олієвська Т.М. Кривак Н.Г., Кривак Ю.В., Цісовська М.С., Вакарчук Ю.В., Кравчук Н.В., Петрусяк О.Ю. Гладюк Г.С., Васкан М.Г., Порушник М.В.

  Протягом минулого року зріс рівень педагогічної майстерності вчителів школи.   Успішно відбулися творчі звіти вчителів, що атестувались. У 2020-2021 навчальному році було організовано всі необхідні заходи щодо атестації педагогічних працівників. Атестація пройшла згідно плану. Проведено ряд відкритих уроків і  виховних годин учителями, які атестувались.

За результатами атестації педпрацівників підтверджено відповідність раніше присвоєнимкваліфікаційним категоріям «спеціаліст вищої категорії» та педагогічні звання «старший вчитель» та « учитель- методист» -  3 вчителям.   присвоєно   кваліфікаційну  категорію «спеціаліст ІІ категорії»- 1вчитель, присвоєно «спеціаліст І категорії»- 1 вчитель  . підтверджено  «спеціаліст І категорії»-2 вчителям, підтверджено «спеціаліст» та педагогічне звання «старший вчитель»-2, присвоєно «спеціаліст вищої категорії»- 2 вчителям

1.Цісовська Мар"яна Степанівна-учитель української мови та літератури -присвоїти  кваліфікаційну категорію «спеціаліст ІІ категорії»

2. Думенко Альона Валеріївна - вчитель біології , хімії - присвоїти кваліфікаційну категорію  «спеціаліст І категорії»

3.Фіщук Тетяна Василівна – вчитель англійської мови- підтвердити  кваліфікаційну категорію « спеціаліст І категорії»

4.Лейко Юлія Іванівна- вчитель української мови та літератури – підтвердити кваліфікаційну категорію « спеціаліст  І категорії»

5. Старко Іван Іванович – вчитель початкових класів – підтвердити   кваліфікаційну категорію « спеціаліст  »  та порушити клопотання   перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради  про відповідність на раніше присвоєного Старку І.І. педагогічного звання «старший вчитель

6. Марусик Людмила Іванівна– вчитель початкових класів – підтвердити   кваліфікаційну категорію « спеціаліст  »  та порушити клопотання   перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради  про відповідність на раніше присвоєного Старку І.І. педагогічного звання «старший вчитель»

7. Народова Валентина Дмитрівна– вчитель української мови та літератури –порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради 

- про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та присвоєння педагогічного звання «старший вчитель»

8. Олієвська Тетяна Михайлівна– вчитель початкових класів –порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради 

- про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» педагогічного звання «старший вчитель

9. Петрусяк Іван Миколайович– вчитель хімії –порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради 

- про відповідність раніше присвоєної кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» педагогічного звання «учитель- методист»

10. Кавчак Галина Петрівна– вчитель початкових класів –порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради 

- про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший вчитель

11.Бойченюк Михайло Степанович - вчитель фізики, математики –порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, культури, сім′ї молоді, спорту та охорони здоров′я  Веренчанської сільської ради 

- про присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічного звання «старший вчитель

Діяльність методичних об`єднань учителів-предметників була організована згідно вищезгаданого наказу. У закладі працювало 4 методичних об`єднання вчителів-предметників та методичне об`єднання класних керівників. Були проведені всі засідання та заплановані заходи згідно графіків.

Належний рівень організації навчально-виховного  процесу   підтвердився  результатами  Всеукраїнських онлайн -олімпіад, конкурсів. До участі в онлайн олімпіадах учнів від 1 по 11 класи залучали учителі : Совик С.В., Васкан Г.І., Рихло К.Я., Старко О.Г., Старко І.І., Курчак Т.П., Кривак Н.Г., Кравчук Н.В., Васкан М.Г., Гладюк Г.С., Вакарчук Ю.В., Цісовська М.С., Народова В.Д., Музика С.Д., Порушник М.В., Кривак Ю.В., Харюк К.І., Процюк В.П.

 До участі в онлайн конкурсі імені П. Яцика учнів було залучено учителями Старко І.І., Старко О.Г., Курчак Т.П. де діти отримали відповідні сертифікати

Учитель Олієвська Т.М. залучала учнів до участі у конкурсі «Професія очима батьків», учитель Кривак Н.Г. її учні брали участь у конкурі малюнків «Охорона праці» «Намалюй свою мрію», «Зоогалерея», де діти отримали призові місця на обласному рівні.

Протягом навчального року учні нашого закладу отримали 280  дипломів І,ІІ,ІІІ  за участь в онлайн -олімпіадах та конкурсах

Але на жаль є учителів ,як не здійснювали роботу у даному напрямку..

  У конкурсі-захисті  науково-дослідницьких робіт МАН учні нашого закладу участі не брали.

Не подавались матеріали до друку учителями протягом 2020-2021 навчального року.

Протягом вересня-жовтня здійснювалась підготовка до проведення психолого-педагогічного консиліуму по 5-х класах. Було відвідано уроки у 5-А,5-Б класах, психологом та соціальним педагогом проведено необхідні дослідження.

       Протягом навчального року у закладі  проводились тижні навчальних предметів, результати яких взято до уваги,  найактивнішими вчителями були Олієвська Т.М., Курчак Т.П. Старко О.Г., Старко І.І., Васкан Г.І. Рихло К.Я., Совик С.В. Шведик М.Г. Дутка М.В., Кривак Н.Г., Кравчук Н.В., Цісовська М.С., Вакарчук Ю.В., Харюк К.І. , Кривак Ю.В.

       Проводилась профорієнтаційна робота серед випускників 9-11 класів.

Здійснювалась індивідуальна і групова методична робота, проводились методичні оперативні наради з педагогічним колективом і  окремими працівниками з різних питань навчально-виховного процесу, консультації  з питань самоосвіти.

   Основними завданнями 2021-2022 навчального року педагогічний колектив визначає:

1)Забезпечити безперебійний  освітній  процес у закладі та охоплення всіх дітей шкільного віку якісним навчанням з урахуванням попиту в освітніх послугах ;

2)Створити  умови  для розвитку самомотивації  творчості, інноваційної професійної діяльності  педагогів;

3)Створити для кожної дитини ресурс  її особистісного розвитку в контексті реалізації науково-методичної проблемної  теми .

4)Здійснювати підтримку і педагогічний  супровід  дітей з особливими освітніми  потребами;

5)Підвищити результативність участі в предметних олімпіадах і конкурсі МАН на районному та обласному рівні ;

6)  Підвищити відповідальність у веденні шкільної документації з метою зниження кількості порушень;

7)Створити  комфортні  психолого-педагогічних умов для підвищення мотивації школярів для самореалізації та успіху.

8)Налагодити  взаємодію  з батьківською громадськістю щодо мотивації їхніх дітей до  шкільної освіти;

9) Забезпечення дотримання санітарно-гігієнічних вимог навчального закладу;

10) Продовження роботи психологічної служби у напрямку надання послуг всім  учасникам навчально-виховного процесу;

Виховання - важлива справа,

                                                                                       ним вирішується доля людини.

      Система виховної роботи закладу заснована на ідеї педагогіки життєтворчості, сприяє становленню і розвитку особистості школяра, створенню ситуації успіху та самореалізації дитини. У закладі створено громадсько-освітній простір виховання дітей: виховання в атмосфері добра і творчості, взаємодопомоги і взаємоповаги, що дає суспільству модель ціннісних відносин.

     Основою виховного процесу у закладі є людина як найвища цінність.

Виховна система закладу - це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання.

ВИХОВНУ ДІЯЛЬНІСТЬ СПРЯМОВАНО ЗА ПРИНЦИПАМИ:

  • системності;
  • національної спрямованості;
  • гуманізації та демократизації;
  • творчої діяльності;
  • самостійності і самореалізації;
  • врахування інтересів, запитів різних категорій учнів.

ВИХОВАННЯ  ШКОЛЯРІВ  РЕАЛІЗУЮТЬСЯ  В  ПРОЦЕСІ ОРГАНІЗАЦІЇ :

  • освітньої  діяльності;
  • позаурочної та позакласної діяльності;
  • роботи органів учнівського врядування;
  • взаємодії з батьками.

       Виховна робота в Веренчанському ОЗЗСО  І-ІІІ ступенів імені Ірини Вільде протягом 2020-2021 навчального року була спрямована на виконання завдань, поставлених Конвенцію про права дитини, Законом України «Про охорону дитинства», Законом України «Про освіту», Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству», Основними орієнтирами виховання учнів 1-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України, Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Указом Президента України від 25 червня 2017 року №344/2017), концепцією програми «Школа доброзичливого ставлення до дитини», Державною соціальною програмою «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2021 року, проєктом «Безпечна школа» (антибулінг), методичними рекомендаціями з деяких питань організації в закладах освіти виховної роботи.  Виховна діяльність здійснювалась у відповідності до наступних ключових напрямів:

•         військово-патріотичне виховання;

•         громадсько-правове виховання;

•         екологічне виховання;

•         художньо-естетичне виховання;

•         родинно-сімейне виховання;

•         моральне виховання;

•         профорієнтаційне виховання;

•         превентивне виховання

•         формування здорового способу життя;

•         розвиток творчих здібностей.

Та відповідно до основних орієнтирів виховання:

•         ціннісне ставлення до себе;

•         ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;

•         ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;

•         ціннісне ставлення до праці;

•         ціннісне ставлення до природи;

•         ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

        Основною метою у вихованні учнів у 2021-2022 навчальному році є продовження формування громадянина, патріота, інтелектуально розвиненої, духовно і морально зрілої особистості, готової протистояти ворогам Батьківщини та асоціальним впливам, вміння вирішувати особисті проблеми, творити себе і оточуючий світ.

        Серед основних завдань — національно-патріотичне виховання на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовка учнів до свідомого вибору сфери життєдіяльності та підвищення відповідальності сім'ї за освіту і виховання дітей.

        Виховна робота в 2020-2021 навчальному році була направлена на створення сприятливих умов для всебічного розвитку дітей на кожному з вікових етапів, їх адаптації в соціумі, формування демократичного світогляду, ціннісних орієнтирів, засвоєння морально - етичних норм, сприйняття власної індивідуальності, впевненості в собі, на усвідомленому виборі здорового способу життя, на осмислення самовизначення у виборі професії, на пропаганду духовних надбань українського народу, на виховання любові до рідної землі, мови, на формування правової культури, негативного ставлення до протиправних діянь, розвиток учнівського самоврядування, співпрацю з батьками, з закладами охорони здоров’я та громадськими організаціями.

       Педагогічний  колектив  створює  сприятливі  умови  для поліпшення 

рівня  виховного  процесу,  плідно  працює  над  виховною  проблемою: 

 « Виховання у підростаючого покоління загальнолюдських цінностей: справедливості, добра, людяності, культури поведінки».

   Для  реалізації  проблемної  теми  було  розроблено  план  виховної  роботи, який  охоплює  всі  напрями  виховання,  включає  в  себе  календарні,  традиційні  шкільні   свята,  різноманітні  заходи. На  позакласних  заходах  класні  керівники  виховують  національну  самосвідомість,  патріотизм,  формують  фізичну  та  екологічну  культуру,  здоровий  спосіб  життя, та створюють умови для розвитку творчої особистості.

    З  метою  поширення правових  знань,  підвищення  рівня  правової  освіти,  профілактичної  та  превентивної  роботи , а також забезпечення  повноцінного  розвитку   дітей  і  молоді,  охорони  та  зміцнення  їхнього  здоров’я,  формування  фізичних  здібностей  особистості у 2020-2021 навчальному році було  проведено такі заходи:

За період карантину (01.09.2020 – 04.05.2021 р.) дистанційно здійснювалася виховна діяльність. Згідно плану виховної роботи школи  проводилися (по можливості) заплановані заходи. Для організації  заходів  було створено групи  у Viber. Результати роботи публікувалися на сторінці нашої школи у Фейсбук.

3. Робота з обдарованими учнями:  2020 – 2021 н.р.

ПРИЗЕРИ  ІІ етапу  VІІ Міжнародного мовно-літературного

Конкурсу імені Т.Шевченка 2020-2021н.р.

ПРИЗЕРИ   ІІ етапу  Міжнародного Конкурсу   з української мови  Імені П. Яцика  2020-2021 н.р.

ПРИЗЕРИ  ОБЛАСНИХ  ОЛІМПІАД:  

25.11.2020  Переможець районного і обласного етапів конкурсу      «Буковинські пересмішники» - Шевчук Міхаіл учень 3-Б класу.

                                                               Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

Відкриті класні виховні заходи 2020-2021 н.р.

Свято «Першого дзвоника»  дистанційно.

14.09 20    11клас  також 1-А і 1-Б класи  провели виховний захід присвячений

                                Початку навчального року.

         Класні керівники: 11 клас-  Гладюк Г.С., 1-А-  Марусик Л.В., 1-Б Совик С.В.                              

 16.09.2020. Учні школи одержали шкільний автобус.

17.09.20  Вітальний фільм до дня Рятівника.     6-А клас.

21.09.2020  6-А клас. Відеофільм присвячений Дню Миру.

                         Класний керівник: Смаглій Н.І.

25.09.2020  1-А клас  виставка малюнків до Дня моря.                                       

 Класовод: Марусик Л.І.

30.09.2020    Нас чекає бібліотека. Відеофільм присвячений Дню бібліотек.

                         Педагог-педагог: Смаглій Н.І.

 02.10.2019  Відкритий виховний захід присвячений Дню Учителя.

                      5-А клас  Щирі вітання від учнів 5-А класу. Відеофільм.

                                 Класний керівник: Кривак Н.Г.

02.10.2020  Поробки та малюнків учнів початкових класів присвячені дню

                    Учителя. Педагог-організатор: Смаглій Н.І.      

02.10.2020  Святкування дня вчителя 11-й клас

                      (класнийі керівник Гладюк Г.С.)

06.10.2020  Відеофільм.  День захисту тварин. 4-і класи.

(Олієвська Т.М. і  Старко І.І. )

07.10.2020 Місячник бібліотек. «Проблеми забруднення  навколишнього середовища». Бібліотекар:

08.10.2020 Відеофільм: присвячений всесвітньому Дню зору,

  Для учнів 1-11 класів.                   

    Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

13.10.2020  Святкування Дня козацтва у 8-А класі.

13.10.2020   Фотосесія до Дня козацтва у 6-А класі.

20.11.2020 Всесвітній день дитини.  Фотовиставка: Діти України.  Ми всі рівні. 2-А клас.   Класовод: Васкан Г.І.

     6-А клас Виставка малюнків. Класний керівник: Смаглій Н.І.

25.11.2020  25 листопада 16 днів проти насильства. Відеофільм. Соціальний педагог: Закраєвська Л В.

28.11.2020   Вшанування памяті жертв  трьох голодоморів –

             Голодомору 1932-1933 років, та масових голодів 1921-1923

             І 1946-1947 років. Відеофільм: Памятай.Запали свічку.

        Тематична виставка «Ми пам’ятаємо».

         Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

25.11.2020  Переможець районного і обласного етапів конкурсу «Буковинські пересмішники» - Шевчук Міхаіл  учень 3-Б класу.                         

Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

01.12.2020  1 грудня Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

               Акція до «Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом».

                9-А клас, 10-А клас, 10-Б клас, 9-Б клас.

               Практичний психолог: Дудка Марія і Марина

03.12.2020   Композиція «Новорічний віночок». Учні 2-Б класу.

      Класовод: Рихло К.Я.

03.12.2020   3 грудня Міжнародний день інваліда. Відеофільм.

                   Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

03.12.2020  Міжнародний день особливої дитини.

     Подаруночки для учнів: 2-А клас Финюк Дмитро і

     учениці 2-Б Кранер Поліна.

04.12 2020 Виставка малюнків на тему: «Миколай спішить до нас».

                     Класовод: Совик С.В.

06.12.2020  Збройних сил України. Відеофільм 6-А клас.

                       Педагог-організатор: Смаглій Н.І.

06.12.2020  Відкритий виховний захід присвячений дню Збройних сил України. 10-Б клас .                   Класний керівник Процюк В.П..

07.12.2020 День Української хустки.  2-Б клас фото виставка.

             - 6-Б клас фотовиставка. Класний керівник: Закраєвська Л.В.

            - 4-А клас відеофільм: Класний керівник: Оліївська Т.М.

            - 6-А клас відеофільм. Класний керівник: Смаглій Н.І.

08.12.2020 Тиждень математики. «Математична гра» (8-А і  8-Б) .

            Вчителі математики: Порушник М.В. і Савюк Л.М..

10.12.2020 .10 грудня Міжнародний день ПРАВ людини.

        «Ти – людина, значить, маєш права.»  - відеофільм.

         «Завжди пам’ятайте свої права» - відеофільм.

                       Соціальний педагог: Закраєвська Л.В.

19.12.2021  Відео . Зі святом Святого Миколая. До учнів 3-Б класу, цієї  ночі завітав Святий Миколай. Підготували учні 3-Б класу. Класовод Курчак Т.П. Відео Відео

31.12.2021 Відео . Привітання учнів 10-А класу з Новим роком.

                           Класний керівник Харюк К.І..

08.03.2021  Відео. «Вас вітають учні 2-Б класу Зі святом 8-го Березня». Підготували учні  та класоводи 2-Б класу: Рихло К.Я. і Шведик М.Г.

08.03.2021 Відео. «Джентельмени 3-Б класу вітають своїх однокласників мам, бабусь і всіх жінок з чудовим весняним святом

8-го березня. Класовод Курчак Т.П.

08.03.2021 Відео. Конкурс «Міс панянка – 21». Учні 4-А класу.               

Підготувала класовод Олієвська Т.М.

09.03.2021 Відео «Моринці – Шевченкове будилище». Місцями дитинства Тараса Шевченка. Підготувала ЗДВР Петрусяк О.Ю.

09.03.2021  Відео.  Творче слово Кобзаря. Т.Шевченка «Чума».

       Читає Інна Гринюк, учениця 11 класу. Керівник Смаглій Н І.

09.03.2021 Відео. Виховний захід «Шевченківські дні».

           7-А клас. Класний керівник Порушник М.В.

09.05.2021 Відео. «Шевченківські дні»

          4-А клас. Класовод Олієвська Т.М.

09.05.2021 Відео. Малюнки до творів Т.Г.Шевченка.

          Підготували учні 3-Б класу. Класовод Тетяна Петрівна Курчак.

09.03.2021 Відео. Захід присвячений 207 річниці з дня народження 

 Т.Г.Шевченка: «Звучать Шевченкові слова». 5-і класи. 35 учасників.

      Підготувала вчитель української мови та літератури Кравчук Н.В.

09.03.2021 Відео. «Вічне і живе  Шевченкове слово».

9 березня 207 років з Дня народження Тараса Шевченка. Учні вшанували пам*ять. 11 клас.

    Підготувала вчитель української мови та літератури Вакарчук Ю.В.

30.04.2021 Відео.  Надання першої медичної допомоги».

Підготувала медсестра Інна Василівна

30.04.2021 Відео.Великодний настрій 3-А класу. «Паска».

Підготували учні 3-А класу, класовод Старко О.Г.

01.04.2021  Відео. У Міжнародний день птахів, учні 2-Б класу взяли участь у акції «Птахи – наші друзі» та виконали пластилінову пташку. Бережіть пернатих.

 Підготували класовод Рихло К.Я. та помічник учтеля Шведик М.Г.

01.04.2021 Відео. 1 квітня  Міжнародний день птахів. Захід «Птахи нам на крилах весну принесли».

Підготовили класовод Васкан Г.І. і помічник класовода Дутка М.В.

01.04.2021 Відео. День сміху. Гумористичні малюнки вітання у стилі шаржу. Підготували учні 3-Б класу. Класовод Курчак Т.П.

30.04.2021 Відео.  Надання першої медичної допомоги».

Підготувала медсестра Киселиця Інна Василівна

30.04.2021 Відео.Великодний настрій 3-А класу. «Паска».

Підготували учні 3-А класу, класовод Старко О.Г.

30.04.2021 Відео . Проект «Великодня писанка».

Підготували учні 4-Б класу, класовод Старко І.І.

 02.05 2021 Відео. Вітання із Воскресінням Христовим .

Підготували учні 2-Б класу, класовод Рихло К.Я. та помічник учителя Шведик М.Г.

01.05.2021  Відео. «Велич Великоднього свята.

Виховний захід підготували учні  10-А класу, класний керівник

Харюк К.І. .

04.05.2021 Відео. 4 травня – Міжнародний день протидії боулінгу.

             Підготувала ЗДВР Петрусяк О.Ю..

08.05.2021.  Відео.  День Примирення і Пам*яті, 9 травня День:

           1-А клас  «Маки червоні». Класовод Марусик Л.І. .

08.05.2021. Відео. День Примирення і Пам*яті, 9 травня День:

          1-Б клас.  Класовод Совик С.В.

11.05.2021 Віде0. День цивільного захисту. Шкільна Лінійка.

               Самоврядування . Керівник Смаглій Н.І.

11.05.21 Відео. Тематична виставка літератури з цивільного захисту.

                  Підготувала бібліотекар.

12.05.2021. Відео. Привітання від учнів 6-Б класу «Привітання з                   

Днем Матері   

                 6-Б клас, Класний керівник Закраєвська Л.В.

12.05.2021 Відео. «Я люблю тебе мамо». 2-А клас . Привітання до

       Дня Матері 2021. Класовод Васкан Г.І.

12.05.21 Відео «Історія медсестринства» до  Дня Медичної медсестри. Підготувала бібліотекар Вікторія Василівна Гордійчук.

20.05.2021  Відео « День ВИШИВАНКи» підготувала Смаглій Н.І.

20.05.2021 Відео «З Днем вишиванки» 1-Б клас Марусик Л.І..

21.05.2021  «Надання першої медичної допомоги при ДТП». Медсестра.

31.05.2021  Останній дзвоник.

01.06.2021 Заходи до Міжнародного дня захисту дитинства.

14.06.2021 Випуск 9-х класів.

25.06.2021 Випуск 11-х класів.

Рада профілактики правопорушень.

Значну  увагу  приділяли роботі Ради профілактики правопорушень, профілактиці  булінгу  у    шкільному  середовищі  та  роботі  з  попередження  випадків  торгівлі 

людьми. Питання з профілактичної роботи з попередження правопорушень та злочинів серед учнів розглядалися: на нарадах при директорові, на засіданнях методичного об’єднання класних керівників, загальношкільних батьківських зборах, на засіданнях Ради школи.

           Особливу увагу приділяли роботі з попередження шкільного булінгу. Дуже небезпечним та поширеним  стало явище цькування в  українських школах. За даними соціологічних опитувань 25% школярів зазнавали цькувань,67 % дітей були жертвами, кривдниками або свідками булінгу, 48 % дітей нікому не розповіли про пережите.

     Усі заходи сприяють поліпшенню умов навчання, розвитку та виховання дітей. З учнями школи, схильними до девіантної поведінки та пропусків навчальних занять без поважних причин, проводиться планомірна робота щодо охоплення їх навчанням та позаурочною діяльністю .

      Приділялася увага роботі з попередження наркоманії, алкоголізму, боротьбі з тютюнопалінням серед неповнолітніх. З метою профілактики та пропаганди здорового способу життя, боротьби з наркоманією та СНІДом, відповідно до річного плану роботи проводилися тематичні заходи.У школі розроблено наскрізну систему бесід та тематичних годин з морально- правового  виховання. Під час виховних годин класні керівники застосовували активні методи роботи, використовували методику колективної творчої діяльності.

      Формування ініціативної, здатної приймати свідомі рішення особистості неможливе без широкого залучення учнів до управління шкільними справами через участь в органах учнівського самоврядування. Модель учнівського самоврядування нашої школи має цілеспрямовану, конкретну, систематичну, організовану і прогнозовану за наслідками діяльність. Робота самоврядування налагоджена таким чином, що кожен учень має доручення (постійні, тимчасові).     

     

        Попередження дитячого травматизму

        Головною метою державної політики у сфері профілактики дитячого травматизму є забезпечення умов реалізації конституційного права кожного громадянина на охорону життя та здоров'я, підвищення рівня безпеки життєдіяльності населення, особливо дітей, як передумови сталого соціально-економічного розвитку країни. Проблеми поліпшення умов навчання учасників навчально-виховного процесу, попередження їх травматизму стають надалі все більш актуальними і широко обговорюються на загальнодержавному та місцевому рівнях. Протягом року значна увага приділялась заходам з попередження дитячого травматизму.

      Усю виховну роботу колектив спрямовував на те, щоб допомогти дітям розкрити свої творчі здібності, позбавитися комплексів та страхів, порозумітися між собою, пізнати один одного краще. Плануємо всім педагогічним колективом продовжити роботу в усіх напрямках у наступному навчальному році.

  Взакладі  розвинена  художня  самодіяльність,  учасники  якої  беруть  активну   участьу   всіх  загальношкільних  заходах,  що  проводяться  в  школі,  а  також  активно  демонструють  свої  таланти  під  час  заходів,  що 

 організовуються  в   громаді. Враховуючи  результати  навчально-виховної  роботи  та  з  метою  підвищення  її результативності.

1.Педагогічному  колективу  школи  продовжувати  удосконалювати  форми 

   і  методи  роботи  з  вирішення  виховної  проблеми  школи   « Виховання у підростаючого покоління загальнолюдських цінностей: справедливості, добра, людяності, культури поведінки».

2. Формувати  в  учнів  любов  до рідного  краю,  прагнення  поглибити 

    знання  про  історію  Батьківщини,  рідного  краю,  виховувати  гордість за 

    героїчне  минуле  свого  народу.

3.Всім  класним  керівникам  у  виховній  роботі  продовжувати  пропаганду  

     здорового  способу  життя, проводити виховні години  на  теми  по  профілактиці  шкідливих  звичок  та  правопорушень.

4.Заступнику  директора  з  виховної роботи,  педагогу-організатору 

     продовжувати  роботу  з  удосконалення  учнівського  самоврядування  та 

     активізувати  діяльність  учнівського самоврядування.

5.Всьому педагогічному  колективу  активно  залучати  учнів  до  участі  в 

      шкільних, районних,  обласних  та  всеукраїнських  конкурсах.

6.Урізноманітнювати  форми  виховної  діяльності  з  прищеплення  учням 

     високої  правової  культури,  поваги  до  законів  та  символів  держави.

Відомість про результативність роботи

Веренчанської ЗОШ за 2019/2020 н.р.

      У школі відстежується та досконало аналізується навчальна діяльність, щорічна результативність учнів у районних та обласних олімпіадах, конкурсах-захистах учнів-членів МАН, інших конкурсах, результати ЗНО та моніторингових досліджень.

Біологія –І місце Дярик Марина  учениця 10 класу, вч. Поклітар Л.П.

Історія –І місце Крехович Анна- Марія уч. 10 кл. вч. Фалібога Н.М.

Хімія- І місце  Ганевич Вадім уч. 9 кл. Петрусяк І.М.

Інформ. технол.-ІІ місце Бойко Ілля, уч.10 кл. вч. Порушник М.В.

Укр. мова –    ІІІ місце Джавала Анна, уч. 9 кл  вч. Кравчук Н.В.

                         ІІІ місце Гринюк Інна, уч.  8 кл. Вакарчук Ю.В.

                         ІІІ місце Гусаренко Віталіна , уч. 10 кл. Ткачук М.В.

Правознавство - ІІІ місце Джавала Анна, уч. 9 кл. Білоголуб О.С.

Математика- ІІІ місце Мороз Даніель, уч. 6 кл. Музика С.Д.

                        ІІІ місце Ганевич Вадім, уч.9 кл. Сав'юк  Л.М.

                        ІІ місце Крехович Анна-Марія, уч. 10 кл. Сав'юк Л.М.

Зарубіж.літ.- ІІІ місце Джавала Анна, уч. 9 кл. Харюк К.І.

                        ІІІ місце Остафійчук Ольга, уч. 11 кл. Харюк К.І.

Географія –   ІІІ місце Краус Богдан, уч. 8 кл. Васкан М.Г.

                        ІІІ місце Васкан Наталія, уч. 10 кл.

Нім.мова –  ІІІ місце Савчук Альона, уч.8 кл. Васкан І.В.

Фізика – ІІІ місце Ганевич Вадім,   уч. 9 кл. Гладюк Г.С.

ІІ етап 8-го Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім..Т.Шевченка –ІІІ місце Гусаренко Віталіна, уч. 10 кл. вч. Ткачук М.В.

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Юні фізики» та «Юні географи» -ІІ місце Гливка Максім, Васкан Наталія, вч. Гладюк   Г.С. Васкан М.Г.

Всеукраїнський  екологічний конкурс «Україна-сад» ІІ місце Васкан Наталія (учениця 10 кл.), Кривак Ангеліна ( учениця 9 кл.) м. Київ вчитель Кривак Н.Г.

Всеукраїнський екологічний конкурс «Мій голос я віддаю на захист природи», номінація «Екологічні тренінги на тему «Діти за чисту енергію» ІІІ місце,  нагороджений вчитель  біології Кривак Н.Г. м.Київ

Всеукраїнський конкурс науково-методичних розробок та віртуальних ресурсів з еколого-натуралістичного напрямку позашкільної освіти, обласний етап, номінація «Проекти та сценарії масових заходів для учнів із еколого-натуралістичного  напрямку позашкільної освіти», ІІІ місце нагороджений вчитель  біології         Кривак Н.Г

Районний фестиваль дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» , ІІ місце

Буковинська зірочка, ІІІ місце Кожухарик Юлія, керівник Смаглій Н.І.

Є результати і участі учнів у обласній олімпіаді:

- Крехович Анна-Марія – 3 місце історія України;вчитель Фалібога Н.М.

У цьому році   учні нашої школи продовжили брати  активну участь в Міжнародних конкурсах, зокрема, з математики «Кенгуру»,«Колосок», з української мови «Соняшник» та показали високі результати.

 Назва конкурсу

Результати

Всього взяли участь

Золотий сертифікат (диплом І ступеня, відзнака «відмінно»)

Срібний сертифікат (диплом ІІ ступеня, відзнака «добре»)

Бронзовий

сертифікат (диплом ІІІ ступеня)

«Кенгуру»

(математика)

40

5

30

5

«Колосок осінній»

(Природознавчі дисципліни)

11

4

5

3

«Соняшник»

(укр. мова)

2

2- 3ст

Регіонального рівня 2 -2ст

   Значна участь і результативність в різноманітних предметних  конкурсах та інтерактивних олімпіадах та іграх.

Робота педагогічного колективу над формуванням в учнів навичок здорового способу життя має гарні результати. Учні школи отримали велику кількість грамот за спортивні досягнення в різних з  спорту:

Спортивні досягнення :

Обласний турнір з футболу серед дітей з малозабезпечених, багатодітних сімей, І місце, вчитель Цісовський В.Г.

Всеукраїнські змагання з футболу – І місце

Футбольний обласний етап  з футболу «Шкіряний м’яч» - ІІ місце.

Володарі  кубка області з футболу

Чемпіонат області з футболу – ІІ місце.

Всеукраїнські змагання з футболу м.Очаків Миколаївської області – ІІ місце.

 І місце у турнірі з футболу присвяченому   відкриттю спортивного  майданчика  за сприянням Радикальної партії Олега Ляшко

Переможці    районних  учнівських конкурсів     за 2018/2019 н.р.

Призери ІІ етапу  VІІ Міжнародного мовно-літературного

Конкурсу імені Т.Шевченка 2018-2019 н.р.

Гусаренко Віталіна  учениця 11-А класу  -  ІІ місце.

Керівник: Ткачук М.В..

Кривак Ангеліна учениця 10-А класу – ІІ місце.

Керівник: Кравчук Н.В.

Ярина Анна учениця 6-А класу – ІІІ місце

Керівник: Вакарчук Ю.В..

Шевчук Олександра учениця 5-А класу – ІІІ місце.

Керівник: Народова В.Д.

ПРИЗЕРИ  РАЙОННИХ  ОЛІМПІАД:

БІОЛОГІЯ :  Дярик Марина   учениця  11-Б класу – І місце.

Керівник: Поклітар Л.П.

ПРАВОЗНАВСТВО: Харюк Василь учень 9-Б класу  - ІІІ місце

Керівник:  Білоголуб О.С.

ГЕОГРАФІЯВаскан Володимир учень 9-А класу – ІІІ місце

Джавала Анна  учениця  10-А класу  - ІІ місце

Керівник:  Васкан М.Г.

МАТЕМАТИКА:   Ярина Анна учениця 6-А класу -  ІІІ місце

Керівник: Руснак М.В.

НІМЕЦЬКА МОВАКрехович Анна-Марія уч. 11-Б кл. І місце

Керівник : Васкан І.В.

Кравчук Максим учень 9-А класу – ІІІ місце

Керівник: Васкан І.В.

ЗАРУБІЖНА ЛІТЕРАТУРАГринюк Інна уч. 9-Б класу – ІІ місце

Керівник : Харюк К.І.

УКРАЇНСЬКА МОВА ТА Л-РА: Джавала Анна уч. 10-А кл. – ІІІ місце

Керівник: Кравчук Н.В.

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ: Бойко Ілля учень 11-А класу – ІІІ місце

Керівник: Порушник М.В.

Ганевич Вадим учень 10-А класу – І місце

Керівник: Кривак Ю В.

Гладюк Денис учень 8-Б класу  -   ІІІ місце

Керівник: Порушник М.В.

ФІЗИКА: Ганевич Вадим учень 10-А класу – І-місце

Керівник: Гладюк Г.С.

Ганевич Вадим учень 10-А класу –ІІ-місце

Турнір юних фізиків «Квант-1»

Керівник: Гладюк Г.С.

    

Семенюк Валентина – учениця  3-Б класу  - І місце

Керівник: Совик С.В.

Марусик Владислава – учениця  3-Б класу – ІІ місце

Керівник: Совик С.В.

Русаль Юліанна  -  учениця  5-А класу  -  ІІІ місце.

Керівник : Вакарчук  Ю.В.

Шевчук Олександра – учениця  5-Б класу  - ІІІ місце.

Керівник:  Народова В.Д..

Ярина Анна  -  учениця  6-А класу  -  ІІІ місце

Керівник : Вакарчук Ю.В.   

 Переможці    районних,обласних та Всеукраїнських   учнівських        конкурсів     за 2019/2020 н.р.

 1.Кривак Ангеліна -ІІ місце у ІІ етапі У Міжнарод. Мовно-літератур. конкурсі ім..Т.Г.Шевченка ,місце у ІІ інтернет-олімпіаді  з укр..мови, літ., Кравчук Н.В.

2.Джавала Анна Русланівна-ІІІ місце у ІІ етапі  олімпіаді  з укр..мови, літ,                    вч.Кравчук Н.В.

3. Джавала Анна Русланівна-ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з географії, Васкан М.Г.

4.Ганевич Вадім Васильович -І місце у ІІ етапі олімпіади з інформаційні технологій, вч.Кривак Ю.В.

5.Ганевич Вадім Васильович -ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з хімії,вч.Петрусяк І.М.

6.Ганевич Вадім Васильович- ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з фізики, вч.Гладюк Г.С.

7.Ганевич Вадім Васильович -ІІ місце в обласному турнірі «Юних фізиків»,

8.Ганевич Вадім Васильович -ІІ місце в обласному турнірі «Юних біологів», вч.Кривак Н.Г.

9.Фалібога Діана Русланівна ,ІІ місце в обласному турнірі «Юних істориків»,Фалібога Н.М.

10.Кравчук Максим Дмитрович, І місце у ІІ етапі олімпіади з німецької мови,

11.Дутка Віталій Ярославович -І місце у ІІ етапі олімпіади з німецької мови, вч. Процюк В.П.

12.Фенюк Катерина Ярославівна- ІІ місце у ІІ етапі конкурсу  Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина», Петрусяк О.Ю.  

13.Мороз Даніель Вікторович-ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з географії , Васкан М.Г.

14.Труфин Ангеліна Юріївна , ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з біології ,вч. Поклітар Л.П.

15.Кулик Каріна Олександрівна , ІІІ місце у ІІ етапі у Міжнарод. Мовно-літератур. конкурсі ім..Т.Г.Шевченка , Цісовська М.С.

16.Ярина Анна Сергіївна -ІІ місце у ІІ етапі олімпіади з фізики, вч. Гладюк Г.С.

17.Шевчук Олександра Володимирівна ,ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з математики, Сав*юк Л.М.

18.Шевчук Олександра Володимирівна ІІ місце у ІІ етапі У Міжнарод. Мовно-літератур. конкурсі ім..Т.Г.Шевченка

19.Шевчук Олександра Володимирівна ІІ місце у ІІ етапі Міжнар.конкурсу з укр.мови ім.П.Яцика

20.Семенюк Валентина, ІІІ місце у ІІ етапі Міжнар.конкурсу з укр.мови ім.П.Яцика

21.Фисюк Тіна Володимирівна , ІІІ місце , районний конкурс « Буковинська зіронька», кер.Смаглій Н.І.

22.Шкільна команда - грамота за ІІІ місце у районі з волейболу, вч. Цісовський В.Г.

23.Шкільна команда - І місце у районній спартакіаді серед школярів з футболу вч.Цісовський В.Г.

24. Шовкеник Ярослав,- І місце -біг на 3000 м. вч. Бурчинська Г.В.

25.Мельничук Юрій , -ІІІ місце- біг на 1500 м. вч. Бурчинська Г.В.

   Результативність учнів на ЗНО дає можливість ствердити, що розбіжності у виставленні річних оцінок учителями та балами, виставленими на ЗНО, майже не існує

 

 

.

Comments:
Only authorized users can leave comments.